50 х 150 мм

Кріплення балок 50 х 150 х 2 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-008500
69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
УВАГА!!!! Зображені фото є умовні, колір, форма, розташування та кількість отворів можуть відрізнятись в залежності від партії.
Кріплення балок є вигнутий особливим чином лист металу з перфорованими отворами. Використання перфорованих кріплень дозволяє прискорити процес кріплення елементів дерев'яних конструкцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид кріплення виробу | Опора балки |
| Висота | 150 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення | Для кріплення балок до основи |
| Покриття | Цинк |
| Розмір | 50 х 150 х 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴
