60х100х1,5мм

Пластина перфорована 60 х 100 х 1,5 мм (25 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-007660
345 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
УВАГА!!!! Зображені фото є умовні, колір, форма, розташування та кількість отворів можуть відрізнятись в залежності від партії.
Перфорована пластина широко застосовується для зведення дерев'яних будинків, альтанок, монтажу покрівельних каркасів, з'єднання між собою дерев'яного бруса і т.д. Найчастіше перфорована пластина застосовується для монтажу різних дерев'яних конструкцій в прямій площині. Одним з важливих якостей перфорованої пластини є те, що не потрібно спеціального кріплення. Найчастіше для її монтажу пріменяються шурупи, саморізи, болти, гвинти і будівельні цвяхи. Пластина, виготовлена зі сталі шляхом штампування. А також покривається шаром цинку, що забезпечує її антикорозійні властивості, дозволяючи застосовувати цей кріпильний виріб не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид кріплення виробу | Пластина |
| Довжина: | 100 м |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення | Для збирання та ремонту меблів, для монтажу різних полиць і всіляких конструкцій із дерева, для покрівельних робіт |
| Покриття | Цинк |
| Розмір | 60 х 100 х 1,5 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴/упаковка
