Опис товару
Куточок підвищеної міцності має широку область застосування: будівництво дерев'яних будинків, зведення різних конструкцій з бруса або металу, монтаж покрівлі, сходів, полиць і т.д. У конструкції куточка по всій його довжині розташовуються два ребра жорсткості, що значно підвищує його міцність. Виготовлений куточок, шляхом штампування, зі сталі та покритий шаром цинку. Такий спосіб виготовлення забезпечує надійність і міцність самого куточка. А обробка гальванічним шляхом дозволяє використовувати даний куточок в умовах підвищеної вологості, не побоюючись деформації і порушення цілісності куточка через корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид кріплення виробу | Куточок |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 70 м |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення | Для збирання та ремонту меблів, для монтажу різних полиць і всіляких конструкцій із дерева, для покрівельних робіт |
| Покриття | Цинк |
| Розмір | 70 х 70 х 60 х 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴/упаковка

