65х65х90х2мм

Куточок універсальний 65 х 65 х 90 х 2 мм (25 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-005600
569,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
УВАГА!!!! Зображені фото є умовні, колір, форма, розташування та кількість отворів можуть відрізнятись в залежності від партії.
Куточок універсальний має дуже широкий спектр застосування. Він використовується для збірки і ремонту меблів, для монтажу різних полиць і всіляких конструкцій як між собою, так і до чого небудь (наприклад до бетону або цегли). Куточок має ребро жорсткості, що дозволяє його використовувати для конструкцій, що вимагають міцності і надійності. Даний куточок виготовлений, шляхом штампування, зі сталі та покритий шаром цинку. Такий спосіб виготовлення забезпечує надійність і міцність самого куточка. А обробка гальванічним шляхом дозволяє використовувати даний куточок в умовах підвищеної вологості, не побоюючись деформації і порушення цілісності куточка через корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид кріплення виробу | Куточок |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 65 м |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення | Для збирання та ремонту меблів, для монтажу різних полиць і всіляких конструкцій із дерева, для покрівельних робіт |
| Розмір | 65 х 65 х 90 х 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569,25 ₴/упаковка
