4 х 250 мм

Тяга підвіс з петлею "СПИЦЯ" 4 х 250 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-001900
422,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Тяга підвісу з петлею "Спиця" застосовується при виконанні кріплення конструкцій гіпсокартонних стель і підвісних стель. Матеріал - сталь. Цей виріб дозволяє опустити навісну металеву конструкцію на певну відстань від основи стелі. Кріплення здійснюється при використанні анкерного підвісу. Тяга підвісу з петлею кріпиться до стелі, а до кільця - металева конструкція підвісної стелі з гіпсокартону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип | Тяга підвісу (петля) |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Призначення | Для кріплення підвісних конструкцій, гіпсокартонних стель і підвісних стель |
| Розмір | 4 х 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422,40 ₴/упаковка
