60 х 0,7 мм

Бічний з`єднувач 60 х 0,7 мм (25 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-001400
254,10 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
З'єднувач бічний це деталь, що виконана у вигляді Т-подібної лопатки з двома кріпильними пелюстками і двома пелюстками Виготовлений методом холодного штампування з оцинкованої сталі. Застосовується в якості з'єднувального елемента профілів для їх Т-подібного стикування на одному рівні при монтажі металлокаркасів гіпсокартонних підвісних стель. Деталь щільно прищепляют до профілю пелюстками-засувками, після чого Т-подібно з одного боку на неї одягається інший профіль металокаркаса. Для додаткової жорсткості всього з'єднання деталь скріплюють з профілями за допомогою саморізів. Використання цього з'єднувача дозволяє зібрати металокаркас і економити корисну висоту приміщення. При цьому з'єднання має високу надійність для гіпсокартонних підвісних стель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Тип | З'єднувач дворівневий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення | Для з'єднання (подовження) профілю CD |
| Розмір | 60 х 0,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,10 ₴/упаковка
