60 х 0,7 мм

З`єднувач CD профілю 60 х 0,6 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-001200
396 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
З'єднувач CD профілів застосовується для нарощування довжини несучих профілів CD 60. Виготовлені з оцинкованої сталі. Є незамінним елементом при монтажі підвісних стель з гіпсокартону в приміщеннях особливо великої площі. При монтажі даного з'єднувача два кінця профілю вставляються з двох сторін в з'єднувач і закріплюються саморезом типу "Блоха" через наявні в соединителе спеціальні отвори.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Тип | Подовжувач профілю |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Призначення | Для з'єднання (подовження) профілю CD |
| Розмір | 60 х 0,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴/упаковка
