60 х 350 х 0,7 мм

Підвіс прямий 60 х 350 х 0,7 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 09-000800
924 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Прямий підвіс являє собою смугу з наскрізною перфорацією, виготовлену методом холодного штампування з оцинкованої сталі. Застосовується для кріплення СD профілів до несучих конструкцій. Спочатку необхідно закріпити сам підвіс за допомогою дюбеля з шурупом, найчастіше застосовують швидкий монтаж. У тому випадку, коли конструкції потрібна особлива міцність, підвіси кріплять анкер-клином. Потім до підвісу кріпиться профіль, для цього використовується саморіз "блоха". Зазвичай подібний підвіс застосовується для монтажу каркасу для стін, підвісних стель і будь-яких інших конструкцій з гіпсокартону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Тип | Прямий підвіс |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення | Для кріплення (підвіски) металевого профілю до стелі або стін |
| Розмір | 60 х 350 х 0,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴/упаковка
