М4(D6)/2,0-4,0

Гайка клепальна відкрита рифлена зі зменшенною потайною головкою М4(D6)/2,0-4,0 (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 08-005100
702 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка клепальна рифлена відкрита зі зменшеною пласкою головкою виготовлена з високоякісної сталі з цинковим покриттям. Для формування нарізного отвору потаємного типу в м'якому тонколистовому прокаті, аркуші, профілі, труби та ін. Не потрібно зенквання монтажного отвору. Наявність рифлення ускладнює проворачивание гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид заклепки | Різьбова |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 6.1 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Форма головки заклепки | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 500 шт |
| Максимальна товщина сполучних матеріалів | 4 мм |
| Мінімальна товщина сполучних матеріалів | 2 мм |
| Призначення | Для прихованого з'єднання елементів із листової сталі, збирання металевих конструкцій під час будівництва та ремонту |
| Розмір | М4(D6)/2,0-4,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴/упаковка
