М10(D13)/4,0-6,5

Гайка клепальна відкрита рифлена з плоскою головкою М10(D13)/4,0-6,5 (250 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 08-004700
1 167,08 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка клепальна відкрита з пласкою головкою виготовлена з високоякісної сталі з цинковим покриттям. Використовується для формування нарізного отвору в тонких аркушах металу - профіль, труби і т.д. Особливістю даного типу заклепки різьбової є рифлення на зовнішній стороні її корпусу, що ускладнює її прокручування при монтажі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид заклепки | Різьбова |
| Діаметр заклепки | 10 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 13.1 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 250 шт |
| Максимальна товщина сполучних матеріалів | 6.5 мм |
| Мінімальна товщина сполучних матеріалів | 4 мм |
| Призначення | Для прихованого з'єднання елементів із листової сталі, збирання металевих конструкцій під час будівництва та ремонту |
| Розмір | М10(D13)/4,0-6,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167,08 ₴/упаковка
