8 х 300 мм

Стяжка кабельна нейлонова біла 8 х 300 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-016460
190,76 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Стяжка кабельна нейлонова призначена для кріплення або обв'язки в джгут кабелів і проводів, кріплення гнучких гофротруб, а також інших предметів до несучої поверхні або для з'єднання між собою. Така стяжка використовується при проведенні електромонтажних робіт, при монтажі структурованих кабельних систем, для побутових потреб, а також в інших галузях народного господарства. Простий і зручний монтаж здійснюється вручну наступним чином: великим пальцем лівої руки притиснути замок до пучку, а правою рукою затягуйте петлю. Хомути нейлонові гарантують якість, оперативність і економічність професійного електромонтажу, забезпечивши максимально надійну фіксацію предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Колір стяжки | Білий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр обтискання | 80 мм |
| Розмір | 8 х 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,76 ₴/упаковка
