6 (153мм)

Хомут розбірний з гумовим вкладишем з гайкою М8 6 (153мм)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-009300
101,86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Хомут розбірний з гумовим вкладишем і гайкою М8 призначений для кріплення сантехнічних труб і опалювальних систем. Корпус хомута зроблений з гальванічно оцинкованої сталі, прокладка - гума. Хомут складається з двох половин, з'єднаних гвинтами з шестигранною головкою і хрестоподібним шліцом. Хомут укомплектований гайкою М8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр обтиснення | 160 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 145 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Розмір гайки | М8 |
| Тип хомута | Сантехнічний |
| Ширина смуги | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Обладнання застосування | Для труб |
| Покритие | Цинк |
| Розмір | 6 (153 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,86 ₴
