104-112 мм

Хомут силовий 104-112 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-007400
53,41 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Хомут силовий застосовується для кріплення шлангів або рукавів при важких умовах експлуатації. Дані хомути витримують значно більші радіальні і осьові навантаження в порівнянні з черв'ячними затяжними хомутами, мають набагато більшу міцність до розтягування. Силовий хомут забезпечує підвищену надійність і герметичність з'єднань. Основне застосування силових хомутів - кріплення товстостінних рукавів, патрубків і шлангів, в тому числі армованих. Конструкція силових хомутів забезпечує можливість їх багаторазового використання. Все деталі силового хомута виконані з вуглецевої сталі і оцинковані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр обтиснення | 112 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 104 мм |
| Тип хомута | Силовий |
| Ширина смуги | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Обладнання застосування | Для труб |
| Покритие | Цинк |
| Розмір | 104-112 мм |
| Стандарт | DIN 3017-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,41 ₴
