8-10 мм

Хомут силовий міні 8-10 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-004981
425,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 8 мм |
| Тип хомута | Силовий |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Обладнання застосування | Для труб |
| Покритие | Цинк |
| Розмір | 8-10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,25 ₴/упаковка
