8-12 мм

Хомут черв`ячний з ручкою 8-12 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-004905
425,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Хомут черв'ячний з ручкою призначений для з'єднання шлангів, патрубків, труб, і забезпечення герметичності. Через доступність і простоту конструкції знайшли застосування для герметизації системи охолодження дистилятора. Хомут виготовлений із стрічки з оцинкованої сталі. На стрічці зубчаста доріжка. На корпусі розташована ручка для зручного затягування хомута рукою і багаторазового використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 12 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 8 мм |
| Тип хомута | Черв'ячний (метелик) |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Обладнання застосування | Для шлангів |
| Покритие | Цинк |
| Розмір | 8-12 мм |
| Стандарт | DIN 3017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,25 ₴/упаковка
