32-50 мм

Хомут черв'ячний НЕРЖАВІЙКА 32-50 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-004100
364,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Хомут черв'ячний НЕРЖАВІЙКА - кріплення з цельноштампованним корпусом і замком. Використовується для фіксації, обтиску і герметизації різних з'єднань в гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітроводів. Хомути з черв'ячною різьбленням здатні витримувати впливу великих механічних навантажень, стійкі до розтягування, розривів. Замковий механізм багаторазового використання, роз'ємний. Замок і стрічка виконані з нержавіючої сталі, а болт з оцинкованої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 50 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 32 мм |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Обладнання застосування | Для шлангів |
| Розмір | 32-50 мм |
| Стандарт | DIN 3017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,50 ₴
