25-40 мм

Хомут черв'ячний 25-40 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-000800
318,94 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Хомут черв'ячний оцинкований - кріплення з цільноштампованним корпусом і замком. Використовується для фіксації, обтиску і герметизації різних з'єднань в гідравлічних і пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнучких повітроводів. Хомути з черв'ячним різьбленням здатні витримувати вплив великих механічних навантажень, стійкі до розтягування, розривів. Замковий механізм багаторазового використання, роз'ємний. Всі деталі: замок, стрічка і болт виконані з вуглецевої сталі, оцинковані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 40 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 25 мм |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Обладнання застосування | Для шлангів |
| Покритие | Цинк |
| Розмір | 25-40 мм |
| Стандарт | DIN 3017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,94 ₴/упаковка
