М5/11 х 65 мм

Дюбель сталевий "Molly" М5/11 х 65 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-016200
273,38 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель сталевий Molly використовується для кріплення до пустотілих конструкцій люстр, підвісних шаф, картин, полиць, карнизів і т.п. Такий дюбель застосовується для кріплення як в пустотні, так і в листові основи: гіпсокартон, армовані пустотілі перекриття, гіпсоволокно, фіброцементні плити, ДСП, волокнистий цемент. Металевий дюбель Molly конструктивно виконаний з гвинта і цанги, яка містить в собі чотири фіксуються частини і не розпірний елемент. Щоб уникнути прокручування всередині, дюбель Molly має гострі зубці, які розташовані безпосередньо на стопорному болтику. Проводитися такий дюбель з високоміцної сталі з нанесенням цинку на поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дюбелю | 11 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 11 мм |
| Довжина дюбелю | 65 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Призначення дюбелю | Для пористих і порожнистих матеріалів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гвинта М | 5 мм |
| Мінімальна вихідна сила | 15 кг |
| Розмір | М5/11 х 65 мм |
| Тип дюбелю | З високим ступенем розклинювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,38 ₴/упаковка
