М4/8 х 32 мм

Дюбель сталевий "Molly" М4/8 х 32 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-015500
449,56 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель сталевий Molly використовується для кріплення до пустотілих конструкцій люстр, підвісних шаф, картин, полиць, карнизів і т.п. Такий дюбель застосовується для кріплення як в пустотні, так і в листові основи: гіпсокартон, армовані пустотілі перекриття, гіпсоволокно, фіброцементні плити, ДСП, волокнистий цемент. Металевий дюбель Molly конструктивно виконаний з гвинта і цанги, яка містить в собі чотири фіксуються частини і не розпірний елемент. Щоб уникнути прокручування всередині, дюбель Molly має гострі зубці, які розташовані безпосередньо на стопорному болтику. Проводитися такий дюбель з високоміцної сталі з нанесенням цинку на поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дюбеля | 8 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 8 мм |
| Довжина дюбеля | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гвинта М | 4 мм |
| Мінімальна вихідна сила | 15 кг |
| Розмір | М4/8 х 32 мм |
| Тип дюбелю | З високим ступенем розклинювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449,56 ₴/упаковка
