12 х 30 мм

Дюбель сталевий "Gold" 12 х 30 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-015400
283,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель сталевий "Gold" - забивний дюбель, призначений для кріплення до гіпсокартонних плит і іншим листовим матеріалами. Використовується без попереднього свердління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дюбеля | 12 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 3.5 мм |
| Довжина дюбеля | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Сталь |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна вихідна сила | 15 кг |
| Розмір | 12 х 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴/упаковка
