10 х 50 мм

Дюбель Molly пластиковий 10 х 50 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-014800
63 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель Molly пластиковий застосовується для кріплення різноманітних конструкцій до гіпсокартону або пустотілого матеріалу, товщина якого становить 15 мм.
Для установки спочатку просвердлюється отвір, в який згодом встановлюється дюбель моллі. Потім, за допомогою викрутки або шуруповерта, закручується шуруп, який натягує на себе пластикові пелюстки Molly. Одна з переваг даного кріплення є простота. В побутових цілях найчастіше використовуються для кріплення світильників, люстр, декоративних елементів та інших предметів інтер'єру до стельового гіпсокартону. Сам дюбель метелик виготовлений із пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 3.5 мм |
| Довжина дюбеля | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Складаний пружинний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна вихідна сила | 15 кг |
| Розмір | 10 х 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴/упаковка
