6 х 32 мм

Дюбель сталевий для пінобетону 6 х 32 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-014400
70,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель сталевий для пінобетону широко застосовується в роботі з пінобетоном, газобетоном, легкобетонну блоками, повнотілою і порожнистою цеглою і ракушняк. Це трубка, що має специфічну форму, покрита жовтим цинком, розділена на чотири пелюстки з частими, зубчастими виступами на краях. Легко і міцно чіпляється за будь-яку поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Глибина отвору під дюбель | 40 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 5 мм |
| Довжина дюбеля | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Сталь |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Покриття | Цинк |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна вихідна сила | 160 кг |
| Розмір | 6 х 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,20 ₴/упаковка
