12 х 60 мм

Дюбель для пінобетону DGB 12 х 60 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-014300
336 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель для пінобетону DGB застосовується в побуті, а так само в будівництві, для монтування певних предметів або конструкцій з пористими і порожнистими основами (легкобетоні блоки, газобетон, пінобетон). Такий дюбель з легкістю витримує деформацію, тому що виготовлений з жорсткого і твердого матеріалу, який має високу ступінь в'язкості. Виріб оснащений широким різьбленням на зовнішній поверхні, завдяки якій дюбель DGB легко встановлюється і забезпечує довговічне, надійне і міцне з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 65 мм |
| Діаметр дюбеля | 12 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 8 мм |
| Довжина дюбеля | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Дюбель-шуруп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 12 х 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴/упаковка
