10 х 50 мм

Дюбель для пінобетону DGB 10 х 50 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-014200
308 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель для пінобетону DGB застосовується в побуті, а так само в будівництві, для монтування певних предметів або конструкцій з пористими і порожнистими основами (легкобетоні блоки, газобетон, пінобетон). Такий дюбель з легкістю витримує деформацію, тому що виготовлений з жорсткого і твердого матеріалу, який має високу ступінь в'язкості. Виріб оснащений широким різьбленням на зовнішній поверхні, завдяки якій дюбель DGB легко встановлюється і забезпечує довговічне, надійне і міцне з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 55 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 8 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Дюбель-шуруп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 10 х 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴/упаковка
