6 х 51 мм

Дюбель вузликовий "джгут" 6 х 51 мм (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-014100
123,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель вузликовий "джгут" виготовлений з еластичного поліпропілену підвищеної міцності. Підходить для стін матеріалу будь-якої щільності. Особливо актуально застосування даного аксесуара в пухких стінах старих будівель. При попаданні в порожнину такої дюбель навертається на шуруп, зав'язуючись в щільний вузол, який надійно кріпить шуруп до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 51 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 3.5 мм |
| Довжина дюбеля | 51 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 6 х 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,25 ₴/упаковка
