14 х 180 мм

Дюбель нейлоновий КПР 14 х 180 мм (15 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-011500
189 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель нейлоновий КПР відрізняється високою зносостійкість, а так само морозостійкістю. Виконано з нейлону, має продуману структуру і відмінно підходить для монтажу важкий конструкцій. Матеріал виготовлення дюбеля - нейлон, завдяки цьому, дюбель можна монтувати поза приміщенням, нейлонова пробка витримує мороз, без деформації. Для монтажу дюбеля рамного використовують шуруп під ключ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 180 мм |
| Діаметр дюбеля | 14 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 14 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Рамний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 500 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 450 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 80 |
| Розмір | 14 х 180 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Бортик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴/упаковка
