16 х 100 мм

Дюбель КПО 16 х 100 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-009500
91,80 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель КПО це високоякісний дюбель, який виготовляється з якісної первинної сировини, що забезпечує його надійність під час використання. Даний дюбель застосовують для кріплення різних конструкцій. У конструкції дюбеля присутні, так звані вусики, які не дають йому провертатися разом з шурупом під час монтажу. Даний дюбель застосовують в комплекті з шурупами і саморізами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 100 мм |
| Діаметр дюбеля | 16 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 16 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 12 мм |
| Довжина дюбеля | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 600 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 440 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 120 |
| Розмір | 16 х 100 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Бортик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,80 ₴/упаковка
