6 х 30 мм

Дюбель КПО 6 х 30 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-008600
141,75 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель КПО це високоякісний дюбель, який виготовляється з якісної первинної сировини, що забезпечує його надійність під час використання. Даний дюбель застосовують для кріплення різних конструкцій. У конструкції дюбеля присутні, так звані вусики, які не дають йому провертатися разом з шурупом під час монтажу. Даний дюбель застосовують в комплекті з шурупами і саморізами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 30 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шурупа (саморіза), мм | 3,0 - 3,5 |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 20 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 20 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 10 |
| Розмір | 6 х 30 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Бортик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,75 ₴/упаковка
