14 х 80 мм

Дюбель КП 14 х 80 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-008500
99,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель КП - це поліпропіленовий дюбель, який застосовується в комплекті з саморізами або шурупами. Дюбель застосовується при монтажі різноманітних конструкцій або елементів декору до бетону або цеглини. Для цього просвердлюється отвір, в цей отвір встановлюється дюбель, а потім в дюбель вкручується шуруп або саморіз. Дуже важливо підібрати правильне співвідношення діаметра дюбеля і шурупа (самореза), що забезпечить якісне розкриття дюбеля в бетоні або цеглині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 80 мм |
| Діаметр дюбеля | 14 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 14 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 450 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 400 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 100 |
| Розмір | 14 х 80 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,90 ₴/упаковка
