6 х 35 мм

Дюбель КП 6 х 35 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-008000
128,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель КП - це поліпропіленовий дюбель, який застосовується в комплекті з саморізами або шурупами. Дюбель застосовується при монтажі різноманітних конструкцій або елементів декору до бетону або цеглини. Для цього просвердлюється отвір, в цей отвір встановлюється дюбель, а потім в дюбель вкручується шуруп або саморіз. Дуже важливо підібрати правильне співвідношення діаметра дюбеля і шурупа (самореза), що забезпечить якісне розкриття дюбеля в бетоні або цеглині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 35 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 35 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шурупа (саморіза), мм | 3,0 - 3,5 |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 30 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 20 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 10 |
| Розмір | 6 х 35 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,25 ₴/упаковка
