6 х 40 мм

Дюбель "ДБМ" потай 6 х 40 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-007000
240 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Дюбель "ДБМ" потай універсальна модель кріплення, що широко застосовується в ремонтних і оздоблювальних роботах внутрішніх приміщень професійними будівельниками, а так само в побуті простими любителями. Як правило, його використовують для кріплення легких конструкцій в повнотілі і пустотілі матеріали основ: бетон, пінобетон, газобетон, керамоблок, цегла, природний камінь, граніт. Даний тип дюбеля виготовляють з термопластичного полімеру пропілену.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 40 мм |
| Діаметр дюбеля | 6 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 6 мм |
| Довжина дюбеля | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шурупа (саморіза), мм | 3,0-3,5 |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 30 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 20 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 10 |
| Розмір | 6 х 40 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴/упаковка
