10 х 180 мм

Дюбель для кріплення теплоізоляції сірий 10 х 180 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06-003500
106,65 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Рондоль, рондоль ціна, шайба рондолл, шайба для утеплення, Рондоль притискна, Рондоль шайба, шайба для теплоізоляції, шайба Рондоль для утеплювача, шайба для кріплення утеплювача, Рондоль для утеплювача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 185 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Тип дюбеля | Тарілчастий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр головки (тарелки) | 60 мм |
| Навантаження на вирив (бетон), кг | 40 |
| Навантаження на вирив (цегла), кг | 30 |
| Навантаження на вирив (піноблок), кг | 20 |
| Розмір | 10 х 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,65 ₴/упаковка
