M14 / 18 х 55 мм

Опис товару
Анкер забивний латунний "цанга" підходить для монтажу обладнання і всіляких важких конструкцій. Мають форму усіченого конуса з поздовжніми розрізами від середини анкера, що формують «пелюстки» з зовнішньої рискою і внутрішнім клином. Цей механізм призначений для їх расклинивания в отворі. Такі анкери мають максимальну міцність, виконують надійну фіксацію різних предметів, здатні витримати великі динамічні навантаження. Дані кріплення забезпечать високу надійність з'єднання і будуть максимально ефективними, якщо використовувати їх в матеріалі, який має високу щільністю. Анкер забивний сталевий "цанга" зроблений з латуні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 18 мм |
| Довжина анкера | 88 мм |
| Матеріал анкера | Латунь |
| Тип анкера | Забивається |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр просвердленого отвору | 18 мм |
| Довжина різі | 50 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Метрична різь, М | 14 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 490 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер забивний цанга сталевий використовується для фіксації на бетонних плитах перекриттів монолітної конструкції невеликого вантажу, монтажу кабель-трас, обрішення підвісних стель, труб, повітроводів, вентиляційних і опалювальних агрегатів, кондиціонерів |
| Особливість кріпильного виробу | Виготовлений анкер із латуні, тому забезпечує надійну експлуатацію кріпильного вузла за високої вологості повітря |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | M14 / 18 х 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴/упаковка
