M16 / 20 х 65 мм

Анкер забивний сталевий "цанга" M16 / 20 х 65 мм (25 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-015800
577,13 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Анкер забивний сталевий "цанга" підходить для монтажу обладнання і всіляких важких конструкцій. Мають форму усіченого конуса з поздовжніми розрізами від середини анкера, що формують «пелюстки» з зовнішньої рискою і внутрішнім клином. Цей механізм призначений для їх розклинювання в отворі. Такі анкери мають максимальну міцність, виконують надійну фіксацію різних предметів, здатні витримати великі динамічні навантаження. Дані кріплення забезпечать високу надійність з'єднання і будуть максимально ефективними, якщо використовувати їх в матеріалі, який має високу щільністю. Анкер забивний сталевий "цанга" зроблений з високоякісної сталі і покриті білим цинком. Покриття не піддається корозійним і окислювальним процесам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 20 мм |
| Довжина анкера | 65 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Забивається |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр просвердленого отвору | 20 мм |
| Довжина різі | 25 мм |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Метрична різь, М | 16 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 580 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер забивний цанга сталевий використовується для фіксації на бетонних плитах перекриттів монолітної конструкції невеликого вантажу, монтажу кабель-трас, обрішення підвісних стель, труб, повітроводів, вентиляційних і опалювальних агрегатів, кондиціонерів |
| Особливість кріпильного виробу | Із зовнішнього боку циліндра зроблені насічки, для запобігання провертанню цанги в отворі |
| Розмір | M16 / 20 х 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577,13 ₴/упаковка
