7,5 х 52 мм

Турбогвинт (цж) 7,5 х 52 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-014600
145,80 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Турбогвинт забезпечує з'єднання на стику коробка-стіна, дверних і віконних коробок, планок і т.п. з основами з бетону, цегли, газобетону або пустотілих блоків. Даний шуруп має гострий наконечник і змінне різьблення з насічками по всій довжині, завдяки чому в отворі нарізається «різьблення», яке дозволяє досить міцно закріпитися на отворі без застосування дюбелів. Завдяки потайній голівці діаметром має хороші притискні властивості, а шліц Torx T30 дозволяє застосовувати при укрученні достатнє зусилля. Вимагає попереднього свердління отвору. Турбогвинт зроблений з високоякісної сталі, яка покрита жовтим цинком. Покриття не піддається корозійним і окислювальним процесам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота головки | 3 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип накінечника | Гострий |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид шліца | Зошитоподібний типу Torx (TX30) |
| Діаметр анкера | 7.5 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 6 мм |
| Довжина анкера | 52 мм |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальне навантаження на зріз | 250 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Турбогвинт використовується для монтажу дерев'яних рейок, дверних і віконних рам до основ із цегли, бетону або твердих порожнистих матеріалів |
| Особливість кріпильного виробу | Має поздовжню спіралеподібну борозенку, що слугує легшому вкручуванню й надійнішому кріпленню в матеріалі основи |
| Розмір | 7,5 х 52 мм |
| Тип анкера | Анкер-шуруп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,80 ₴/упаковка
