10 х 52 мм

Анкер рамний M8 / 10 х 52 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-013800
279,45 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Анкер рамний застосовується в будівельно-монтажних роботах для кріплення віконних рам та дверних коробок. Анкер рамний, завдяки оригінальним особливостям своєї конструкції, здатний надійно кріпити елементи віконних рам і дверних коробок до бетону, цегли, граніту, а так само в значній мірі розширити область його застосування в будівництві. Рамний анкер складається з гвинта з потайною головкою і хрестоподібним шліцом для зручності монтажу під викрутку. Важливим елементом конструкції, є так звана розпірна втулка з прорізом (пелюстками) і стопорними виступами під капелюшком гвинта, для кращої фіксації анкера. Часткове різьблення гвинта закінчується конусною гайкою, яка служить для розведення пелюсток в процесі накручування. Анкер рамний зроблений з високоякісної сталі, яка покрита цинком. Покриття не піддається корозійним і окислювальним процесам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 10 мм |
| Довжина анкера | 52 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 22 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна глибина отвору | 70 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Рамний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид шліца | Хрестоподібний тип Pozidriv (PZ3) |
| Висота головки | 3 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Метрична різь, М | 8 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 210 кг |
| Мінімальне навантаження на зріз | 490 кг |
| Особливість кріпильного виробу | Головка рамного анкера має малі розміри, завдяки цьому не сильно виділяється на встановленому виробі |
| Розмір | M8 / 10 х 52 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,45 ₴/упаковка
