8 х 90 мм

Анкер клиновий 8 х 90 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-010610
468,39 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 8 мм |
| Довжина анкера | 90 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 25 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна глибина отвору | 90 мм |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 0.5 шт |
| Метрична різь, М | 8 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 330 кг |
| Мінімальне навантаження на зріз | 690 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер клиновий використовується для встановлення різних конструкцій у бетоні, будівельному камені або повнотілом цегли |
| Особливість кріпильного виробу | Характерною особливістю анкера клинового є наявність на кінці стрижня з різзю конусоподібного потовщення. На протиположню сторону накручується гайка, під яку, зокрема й для рівномірного розподілу навантаження, підкладається шайба |
| Под ключ | 13 мм |
| Розмір | 8 х 90 мм |
| Тип анкера | Анкер клиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,39 ₴/упаковка
