6 х 80 мм

Анкер клиновий 6 х 80 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-010585
535,82 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 6 мм |
| Довжина анкера | 80 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 50 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна глибина отвору | 80 мм |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Метрична різь, М | 6 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 320 кг |
| Мінімальне навантаження на зріз | 240 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер клиновий використовується для встановлення різних конструкцій у бетоні, будівельному камені або повнотілом цегли |
| Особливість кріпильного виробу | Характерною особливістю анкера клинового є наявність на кінці стрижня з різзю конусоподібного потовщення. На протиположню сторону накручується гайка, під яку, зокрема й для рівномірного розподілу навантаження, підкладається шайба |
| Под ключ | 10 мм |
| Розмір | 6 х 80 мм |
| Тип анкера | Анкер клиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,82 ₴/упаковка
