12 х 100 мм

Анкер-болт однорозпірний M10 / 12 х 100 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-010555
1 357,77 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Нет описания
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Довжина анкера | 100 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 50 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна глибина отвору | 100 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Метрична різь, М | 10 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 250 кг |
| Мінімальне навантаження на зріз | 690 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер-болт однорозпірний використовується для наскрізного встановлення різних конструкцій у бетоні, будівельному камені або повнотілом цегли |
| Особливість кріпильного виробу | Під час роботи з цим анкером, внутрішній болт не виступає, у такий спосіб покращує вигляд конструкції |
| Под ключ | 17 мм |
| Розмір | M10 / 12 х 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357,77 ₴/упаковка
