8 х 45 мм

Анкер з прямим гаком тип L M6 / 8 х 45 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-005600
1 093,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Анкер з прямим гаком тип L знайшов широке застосування в будівельно-монтажних роботах для створення надійного кріплення габаритних і важких конструкцій в таких міцних основах як бетон, суцільна цегла, граніт і природний камінь. Найчастіше такий анкер застосовують для кріплення важких навісів, габаритних систем огорож, консолей несучого типу, фасадних конструкцій, кабельних магістралей, водостоків, дерев'яних балок. Його конструктив досить простий. Він складається з нарізного стрижня, з одного боку якого накручується гайка з шайбою, а з іншого боку знаходиться розпірний конус. Принцип дії заснований на розклинюванні цієї частини в тілі основи за рахунок зворотного руху распорного конуса. Стрижень виготовляють з вуглецевої сталі. Анкер має металевий кожух у вигляді гільзи зі спеціальними прорізами в хвостовій частині. Гальванічне цинкове покриття з хромуванням оберігає виріб від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 8 мм |
| Довжина анкера | 45 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 15 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна глибина отвору | 45 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з гаком прямим |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Метрична різь, М | 6 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 120 кг |
| Мінімальне навантаження на зріз | 240 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер-гайка однорозпірний тип L призначений для монтажу навісних конструкцій або тросів до стіни з бетону, цегли або каменю |
| Особливість кріпильного виробу | Має велику популярність завдяки зручності монтажу та надійності кріплення |
| Под ключ | 10 мм |
| Розмір | M6 / 8 х 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093,50 ₴/упаковка
