16 х 100 мм

Анкер з гайкою однорозпірний M12 / 16 х 100 мм (25 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 05-003800
394,88 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Анкер з гайкою однорозпірний знайшов широке застосування в будівельно-монтажних роботах для створення надійного кріплення габаритних і важких конструкцій в таких міцних основах як бетон, суцільна цегла, граніт і природний камінь. Найчастіше такий анкер застосовують для кріплення важких навісів, габаритних систем огорож, консолей несучого типу, фасадних конструкцій, кабельних магістралей, водостоків, дерев'яних балок. Його конструктив досить простий. Він складається з нарізного стрижня, з одного боку якого накручується гайка з шайбою, а з іншого боку знаходиться розпірний конус. Принцип дії заснований на розклинюванні цієї частини в тілі основи за рахунок зворотного руху распорного конуса. Стрижень виготовляють з вуглецевої сталі. Анкер має металевий кожух у вигляді гільзи зі спеціальними прорізами в хвостовій частині. Гальванічне цинкове покриття з хромуванням оберігає виріб від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр анкера | 16 мм |
| Довжина анкера | 100 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 60 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна глибина отвору | 100 мм |
| Покриття | Цинк |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою однораспорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 25 шт |
| Метрична різь, М | 12 шт |
| Мінімальна вихідна сила | 370 кг |
| Мінімальне навантаження на зріз | 800 кг |
| Призначення кріпильного виробу | Анкер-гайка однорозпірний використовується для наскрізного встановлення різних конструкцій у бетоні, будівельному камені або повнотілом цегли |
| Особливість кріпильного виробу | Під час роботи з цим анкером внутрішня шпилька починає виступати за його краї, у такий спосіб подовжуючи всю конструкцію деталі |
| Под ключ | 19 мм |
| Розмір | M12 / 16 х 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394,88 ₴/упаковка
