5,5 х 16 мм

Шайба з гумовою прокладкою (EPDM) 5,5 х 16 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-037400
252 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шайба з гумовою прокладкою (EPDM) комбіноване кріплення, що складається з двох елементів - сталевої шайби з невеликою опуклістю і ущільнюючої прокладки зі стійкого синтетичного каучуку. Такий матеріал має ряд істотних переваг перед дешевою гумою: еластичністю, несприйнятністю до ультрафіолетового випромінювання і стійкістю до низьких температур. Найчастіше даний тип шайби застосовується в будівельних і покрівельних роботах для кріплення металочерепиці та профнастилу. Шайба з прокладкою EPDM виготовлена з якісної сталі і має антикорозійне оцинковане покриття (ЦБ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Покрівельна |
| Внутрішній діаметр | 5.5 мм |
| Метрична різьба, М | 5.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Матеріал шайби | Сталь/гума |
| Призначення кріпильного виробу | Шайба з гумовою прокладкою EPDM застосовується під час проведення покрівельних робіт спільно з покрівельними саморізами. |
| Особливість кріпильного виробу | Має гумову підкладку, завдяки якій можна захистити місце монтажу від проникнення вологи. |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 5,5 х 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴/упаковка
