24 х 38 мм

Шайба стопорна DIN 7698A 24 х 38 мм (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-037200
1 364,58 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шайба стопорна DIN 6798A є важливим кріпильних елементом у виробництві багатогалузевого машинобудування, приладобудування, електроінструменту і побутової техніки. У плані цільового призначення такий тип шайби має досить вузьку спеціалізацію. Така шайба служить для запобігання від послаблення і самовільного розкручування. Шайба стопорна застосовується, коли окремі вузли, агрегати або вся конструкція, піддається інтенсивній вібрації і тривалом динамічному навантаженню. Шайба стопорна DIN 6798А виготовлена з високовуглецевого легованої сталі з оцинкованим покриттям (ЦБ), що в значній мірі охороняє виріб від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Стандарт | DIN 6798A |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Шайба стопорна 6798А використовується в машинобудуванні, виробництві меблів і конструкцій із дерева, щоб скомпенсувати зусилля від затягування кріпильних виробів — шурупів, саморізів, гвинтів, болтів і гайок і захистити їх від мимовільного відкручування |
| Особливість кріпильного виробу | Має гострі вигнуті зубці з підвищеною пружністю |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 24 х 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364,58 ₴/упаковка
