6 х 12 мм

Шайба пружинна (гровер) DIN 127 НЕРЖАВІЙКА 6 х 12 мм (200 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-035500
90,72 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шайба пружинна (гровер) DIN 127 НЕРЖАВІЙКА має оригінальну конструкцію, що складається з разімкнутого кільця чотиригранного перетину з поперечним розрізом. Цей розріз гроверної шайби утворює два гострих кінця, які розведені під кутом 15 градусів. Завдяки цьому, корпус шайби злегка вигнутий і своєю формою нагадує пружинний виток. В процесі закручування гострі кромки шайби впираються в металеві поверхні обох основ кріплення. Таким чином, пружинна шайба, збільшує надійність кріплення деталей, що з'єднуються і оберігає його елементи від розкручування. Найчастіше даний метиз застосовується в багатогалузевому машинобудуванні, а так само тих областях промисловості, де конструкції, агрегати і вузли піддаються інтенсивним вібраціям і підвищеним динамічним навантаженням. Шайба пружинна DIN 127 НЕРЖАВІЙКА виготовлена виготовлена з якісної нержавіючої сталі (А2). Це охороняє виріб від корозії та інших негативних впливів зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 200 шт |
| Матеріал шайби | Неіржавка сталь А2 |
| Призначення кріпильного виробу | Шайба пружинна (гровер) DIN 127 використовується для запобігання відкручування болтів, шпильок, гвинтів та інших нарізних механізмів |
| Особливість кріпильного виробу | Має форму незавершеного трохи вигнутого кільця |
| Розмір | 6 х 12 мм |
| Стандарт | DIN 127 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,72 ₴/упаковка
