14 х 28 мм

Шайба пласка DIN 125 НЕРЖАВІЙКА 14 х 28 мм (50 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-032300
313,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шайба пласка НЕРЖАВІЙКА застосовується в промисловості, будівництві та машинобудуванні для збільшення площі опорного зіткнення кріплення з основою поверхні. Завдяки плоским шайбам значно знижується навантаження на елементи, що скріплюють конструкції, а так само запобігає їх деформації в посадкових місцях. Найчастіше даний тип кріплення використовується там, де в процесі експлуатації роз'ємні з'єднання різних металоконструкцій, машин, верстатів та іншого обладнання, піддаються високим динамічним і циклічних навантажень. Шайби встановлюють під болти, гвинти, шпильки, гайки. Шайби виготовляються з якісної нержавіючої сталі, що не піддається корозії та іншим негативним впливам зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Матеріал шайби | Неіржавка сталь А2 |
| Призначення кріпильного виробу | Шайба плоска DIN 125 використовується як прокладна деталь для болтів, гвинтів і гайок, які використовуються як кріплення для складання агрегатів і виробів у машинобудуванні, виготовлення різних конструкцій, предметів меблів |
| Особливість кріпильного виробу | Шайбу встановлюють як прокладку під головку гвинта або гайку |
| Розмір | 14 х 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313,20 ₴/упаковка
