6 х 30 мм

Шайба пласка тонка 6 х 30 мм (1000 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-019800
273,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Шайба пласка застосовується в промисловості, будівництві та машинобудуванні для збільшення площі опорного зіткнення кріплення з основою поверхні. Завдяки плоским шайб значно знижується навантаження на елементи, що скріплюються конструкції, а так само запобігає їх деформація в посадочних місцях. Найчастіше даний тип кріплення використовується там, де в процесі експлуатації роз'ємні з'єднання різних металоконструкцій, машин, верстатів та іншого обладнання, піддаються високим динамічним і циклічних навантажень. Шайби встановлюють під болти, гвинти, шпильки, гайки. Шайби виготовляються з якісної сталі з нанесенням гальванічним методом цинкового покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Призначення кріпильного виробу | Шайба плоска використовується як прокладна деталь для болтів, гвинтів і гайок, які використовуються як кріплення для складання агрегатів і виробів у машинобудуванні, виготовлення різних конструкцій, предметів меблів |
| Особливість кріпильного виробу | Шайбу встановлюють як прокладку під головку гвинта або гайку |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | 6 х 30 мм |
| Товщина шайби, мм | 0,6 - 0,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,40 ₴/упаковка
