М6 х 10 х 16

Гайка меблева Бочонок М6 х 10 х 16 (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-017140
337,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка меблева бочонок - це гайка, зі зміщеним отвором застосовується для з'єднання елементів і конструкцій при виробництві меблів. Гайка використовується спільно з меблевим гвинтом. Гайка бочонок встановлюється в заздалегідь підготовлений отвір. Шліц на гайці допомагає регулювання гайки для заходу гвинта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 16 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Плоский типу Slotted (SL4,5) |
| Діаметр гайки | 10 мм |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка меблева Боночка використовується в меблевому виробництві, для з'єднання деталей шаф, меблевих гарнітурів, крісел та інших дерев'яних виробів |
| Особливість кріпильного виробу | Має шліц під викрутку для удовги утримання та регулювання в отворі |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М6 х 10 х 16 |
| Тип гайки | Врізна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴/упаковка
