вверхвниз
М10 х 15

Гайка меблева Боночка (цб) М10 х 15 (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-017100
1 772,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка меблева "Боночка" - це гайка з внутрішньою і зовнішньою різьбою. Використовується в меблевому виробництві, для врізання в дерев`яні матеріали, для забезпечення різьбових з'єднань конструкцій або елементів при подальшій збірці або експлуатації. Боночка різьбова виготовляється з вуглецевої оцинкованої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Внутрішній шестигранник (HEX10) |
| Довжина гайки | 15 мм |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка меблева Боночка використовується в меблевому виробництві, для з'єднання деталей шаф, меблевих гарнітурів, крісел та інших дерев'яних виробів |
| Особливість кріпильного виробу | Має шестигранний шліц для вкручування гайки, має зовнішню різь для вкручування в дерево, пластик та інші м'які матеріали |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М10 х 15 |
| Тип гайки | Врізна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772,40 ₴/упаковка

