М6 х 13

Гайка меблева Боночка (анод) М6 х 13 (500 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-017000
840 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка меблева "Боночка" - це гайка з внутрішньою і зовнішньою різьбою. Використовується в меблевому виробництві, для врізання в деревні матеріали, для забезпечення різьбових з'єднань конструкцій або елементів при подальшій збірці або експлуатації. Боночка різьбова виготовляється з вуглецевої анодованої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Внутрішній шестигранник (HEX6) |
| Довжина гайки | 13 мм |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка меблева Боночка використовується в меблевому виробництві, для з'єднання деталей шаф, меблевих гарнітурів, крісел та інших дерев'яних виробів |
| Особливість кріпильного виробу | Має шестигранний шліц для вкручування гайки, має зовнішню різь для вкручування в дерево, пластик та інші м'які матеріали |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М6 х 13 |
| Тип гайки | Врізна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴/упаковка
