М6 х 10

Гайка меблева плоска голівка "Еріксон" М6 х 10 (100 шт.)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04-016860
317,25 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 029-07-372
Каріна
- +380 (95) 318-53-471 Андрій
Опис товару
Гайка Еріксона - виконана у вигляді глухого циліндра з метричної різьбою всередині. Ця гайка, використовується, найчастіше, з меблевим гвинтом для справляння двох і більше деталей при складанні меблів. Матеріал виготовлення: високоміцна конструкційна легована сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 2 мм |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид різі | Метрична |
| Різновид шліца | Внутрішній шестигранник (HEX5) |
| Діаметр головки | 15 мм |
| Діаметр затвердіння | 9 мм |
| Довжина гайки | 10 мм |
| Призначення кріпильного виробу | Гайка Еріксона напівкругла головка, INBUS використовується для міцного з'єднання деталей корпусних меблів або стяжки її секцій під час встановлення |
| Особливість кріпильного виробу | Має плоский капелюшок із внутрішнім шестигранником, завдяки якому під час затягування кріплення створює великий крутний момент, що посилить міцність з'єднання |
| Покриття | Білий цинк |
| Розмір | М6 х 10 |
| Тип гайки | Врізна |
| Тип кріпильного виробу | Гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,25 ₴/упаковка
